Hip-Hop music & dance

Hello!
Ar bent numanai kur tu dabar esi? Ogi geriausiam lietuviškam Hip-Hop forume. Patikėk jeigu čia patekai tai reiškia šį vieta būtent tau skyrta. Prisijunk prie mūsų ir sužinosi viską ką reikia žinoti apie Hip-Hop'Ą!
Susitiksim forumo diskusijose :D

Forumas visiems kurie M-Ė-G-S-T-A Hop-Hop'ą!


  Bennie K

  Share
  avatar
  Danger Pinocchio
  Įkūrėja
  Įkūrėja

  Female Capricorn Pig
  Pranešimų skaičius : 179
  Join date : 2011-06-26
  Age : 23
  Miestas : Vilnius

  Bennie K

  Rašyti  Danger Pinocchio on Tr. 06 29, 2011 10:44 am


  Bennie K
  Susikūrimo data: 1999m.
  Debiuto data: 2001m.
  Oficialus puslapis: Bennie K
  Muzikos Žanras: Urban
  Biografija: Bennie K yra moterų duoeta, grupė sudaro Cico ir Yuki jos susipažino Los Andžele per muzikos festivalį, 2001m. buvo grupės debiutas, jos debiutavo su singlu "Melody", tada grupė priklausė muzikos kompanijai "For life"
  2004. grupė išleido 8 singlą pavadinimu "Sunrise" kuris oricos diegramoje pateko į top 10. 2005m. grupė išleido singlą "Dreamland" oricos diegramoje užėmė 2 vietą, merginoms tai buvo tikrai neįtikėtina, nuo tada jos pradėjo tikrą darbą. 4 merginų albumas "Japana-rhythm" oricon diagramoje užėmė 1 vietą!
  Merginos dainuoja Japonų ir anglų kalbomis, rėtai kada galima išgirsti dainuojant kokia kitą kalbą, nors Yuki moka rusų ir kinų kalbą.
  Merginos susipažino 1996 metais vasara, bet jos tada neturėjo jokių planų dėl bendradarbiavimo jos buvo soslo atlikėjos, bet po kurio laiko, prieš Kalėdas tais pačiais metais merginos susijungė ir sudarė naują grupė Bennie K.
  Yuki (ユキ)
  Tikras vardas: Yamamoto Yukiyo (山本ゆきよ)
  Gimimo data:1984/02/23
  Yukiyo gimė Osakos prefektūroje bet gyveno Kashimoje, ji turi brolį kuris yra 4 metais vyresnis nei ji. Yukiyo sėkmingai užbaigė vidurinė mokyklą po mokyklos ji turėjo ne mažai dirbti tam kad susitaupyti pinigų išvykai į užsienį, ji išvažiavo į Los Andžela tenai įstojo į Koledža, mokėsi šokių taip pat ten susipažino su draugais kurie išmokino profesionaliai dainuoti.

  Cico (チコ)
  Tikras Vardas: Yamamoto Chieko (山本知恵子)
  Gimimo data: 1978/01/07
  Cico užaugo Suitoje - Osakos prefektūroje, Ji turi vyresnį brolį ir sesę, jos motina buvo mokytoja aukštesneje mokykloje. Cico nuo 14 metų mokėsi užsenyje, ji mokėsi naujoje Zelandijoje, su laiku jos Japoniškas akcentas pasikeitė. Kai jai buvo 15 metų, ji atsidurė mokyklos žurnalė apie ja rašė "Labai plėpi moksleivė iš Japonijos". Vėliau ji įstojo į Kolegiją, bet pabaigus tik 2 kursus išvažiavo į Los Andželą mokytos Repo ir Hip-Hop'o .


  _________________

   Dabar yra Antr. 01 22, 2019 2:07 am